Про журнал

ОБЛАСТЬ И ПРОБЛЕМАТИКА

Педагогічні НАУКИ

Спеціальності - 011, 012, 013, 014, 015, 016.

Проблемні цілі (основні напрямки) або тематична спрямованість: публікації результатів сучасних теоретичних та експерементальних досліджень у галузі педагогічних наук; здійснених автором із зазначених проблем; розкриття педагогічного, психологчного, історико-соціального аспектів, що зумовлюють актуалізацію поставленої проблематики  та допомагають її вирішувати на сучасному етапі розвитку суспільства, педагогіки;  резенції на наукові роботи. 

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, поділяючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями за для загального суспільного прогресу.

Наукове видання входить до науковометричних баз та каталогів - Google Scholar, "Наукова періодика України" у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.

Офіційний вебсайт видання: http://nz.npu.edu.ua/index

ІСТОРІЯ ЖУРНАЛА

Наукове видання "Наукові записки" засновано 1939 року в Київському державному педагогічному інституті імені О. М. Горького (нині УДУ імені Михайла Драгоманова). 

У збірнику розміщено статті, де розглядаються актуальні питання наукових досліджень докторів, аспірантів, викладачів закладів вищої, середньої та професійної освіти та співробітників наукових установ України, які працюють у галузі педагогічних наук.